Doğubeyazıt Nakliyat Hizmeti

Doğubeyazıt Evden Eve Nakliyat

Doğubeyazıt evden eve nakliyat taleplerinizi karşılamak için yıllardır evden eve nakliye sektöründe faaliyet gösteren Ağrı Evin Evden Eve Nakliyat firması uzman kadrosu ile hizmetinizdedir. Doğubeyazıt içi evden eve nakliyat veya Doğubeyazıt’dan diğer tüm illere ev taşıma işlemleriniz için haftanın her günü faaliyet gösteriyoruz.

Evden eve nakliye konusunda deneyimli personeli ile ambalajlı, sigortalı, marangozlu, asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri vermekteyiz. Şehirler arası taşımacılık alanında deneyim kazanmış profesyonel nakliyat firmamız ile taşınmanın ayrıcalığını yaşayın.

Birçok taşımacılık şirketi sigortalı nakliyat hizmeti verdiğini söylemektedir. Siz değerli müşterilerimiz taşıma hizmeti aldığınızda eviniz için taşıma sözleşmesi yapılırken muhakkak sigorta poliçenizi de taşınma başlamadan önce almanız gerekmektedir. Sigorta poliçenizi aldıktan sonra eşyanıza sigorta yapan firmayı arayıp müşteri numaranızı belirterek eşyalarınızın sigorta kapsam değerini öğrenmelisiniz. Sonradan hiçbir sürpriz bir durumla karşılaşmamak için sigorta konusu oldukça önem arz etmektedir buna dikkat etemek gerekir.

Tüm vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerinde sigorta kapsamının iş programı ambalajlama, paketleme, yükleme ve boşaltma yapıldığı sırasında her türlü hasara karşı eşyalarınız teminat altındadır. Ağrı Diyadin Evden eve nakliyat firması olarak eşyalarınıza gereken özen ve hassasiyeti gösteriyor, 21 yılın vermiş olduğu tecrübeyi de eşyalarınıza yansıtıyor olacağımızdan emin olun.

Image placeholder

Paketleme örneklerimiz

Bütün eşyalarınızı yandaki gibi hiçbir tarafı açık kalmayacak şekilde paketleyip ambalajlıyoruz ve taşıma işlemine hazır durma getirmiş oluyoruz.!

6 Yorum

   • Serdar Yıldırım

    Ocak 27, 2019 at 18:40

    Ağrı merkezden evimi patnosa taşımada yardımcı oldular. Gerçekten sağlam işçilik yapıldı teşekkür ediyorum herkese.

    Cevapla

    Hikmet Savcıbey

    Ocak 27, 2019 at 18:40

    Evin nakliyat firması çalışanları, güler yüzlü hizmet özelikle arkadaşımız da ilgi alakasıyla bizleri memnun etmiştir. Paketlemeden taşımaya kusursuz bir şekilde eşyalarımız yerine geldi ve takıldı. Herkese tavsiye ederiz.

    Cevapla

    Servet bozkır

    Ocak 27, 2019 at 18:40

    Anlaştığımız saatte geldiler, İstanbul'dan Ağrı'ya çok hızlı bir şekilde taşınmamızı sağladılar. Ertesi gün öğleden sonra Ağrı daki evimizde kurulum bitmişti. Çok memnun kaldık, iyi ve profesyonel bir firma.

    Cevapla

    Yılmaz

    Ocak 27, 2019 at 18:40

    Başta Adem Bey ve ismail Bey olmak üzere tüm çalışanlarına güler yüzleri ve profesyonel yaklaşımlarından dolayı teşekkürü borç biliriz. Başlı başına stresli bir süreç olan taşınma olayını bu kadar rahat bit şekilde atlatmamızı sağlayan tüm EVİN ailesine özellikle de Adem beye teşekkürler. Keşke her kurum böyle profesyonel ve nazik olsa. Sonraki nakliye işlerimizde de görüşmek dileğiyle sağ olun var olun.

    Cevapla

    Faruk İbrahım

    Ocak 27, 2019 at 18:40

    Sorunsuz gayet iyi bir nakliye hizmeti aldım. Mobilyalarımı gayet özenli bir şekilde sarıp sarmaladılar hiç bir eşyama da zarar gelmedi. Söylenen tarih ve saate işi yapıp bitirdiler. Yakın çevreme de özellikle tavsiye edeceğim. Teşekkürler. Ağrı Bursa Taşınmamiz

    Cevapla

    Selim Koç

    Ocak 27, 2019 at 18:40

    Ev taşımada çok problemler çeken birisi olarak tanışana kadar temkinliydim. Ancak hiç bir taşınmam bu kadar rahat olmadı. Güler yüzlü ve profesyonel ekibiyle organize bir şekilde çalıştılar. Tavsiye ederim hiç pişman olmazsınız

    Cevapla

    • Ahmet

     Nisan 27, 2019 at 18:05

     Ağrı merkezden taşlıçaya taşıdılar çok memnun kaldım

     Cevapla

  Yorum Yap